fbpx

Merrni AFM & AMKA
dhe jetoi i lirë në Greqi

Certifikata po ju pret

Nëse doni të merrni me qira një shtëpi pa vështirësi, gjeni një punë me ligj, mund të jeni në gjendje të udhëtoni në vendin tuaj dhe të keni një mjek, atëherë ju DUHET të merrni AFM & AMKA!

Plotësoni formën e kontaktit dhe ekipi ynë do t’ju ndihmojë!

  Συμπληρώνοντας τη φόρμα, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης και την Πολιτική Απορρήτου

  Procesi është i thjeshtë!

  Kontaktoni me ne dhe ekipi ynë do t’ju shohë dhe do t’ju tregojë menjëherë nëse mund të merrni edhe letra.

  Pse të jetosh në stres dhe pa atë që dëshiron?
  Kontaktoni OYM dhe bëni një takim menjëherë!

  Muhamedi nga Pakistani, Julian nga Kolumbia, Enver nga Shqipëria & Safeer dhe Qasim nga Pakistani janë disa nga njerëzit.

  Ata erdhën në OYM dhe tani ata kanë në duar certifikatën e paraqitjes së licencës!
  Tani ata mund të marrin AFM & AMKA por gjithashtu të udhëtojnë në vendin e tyre.

  A flisni shqiptar? Georgiana? Pakistaneze apo arabe?
  Atëherë na flisni!

  Pse patjetër që dëshiron të:

  Dhe me OYM, gjithçka është e mundur!

  Shihni këtu disa raste të njerëzve që erdhën në OYM dhe tani kanë letra.

  A jeni i dyti?

  Na kontaktoni TANI.

  Τι χρειάζεται να ξέρετε:

  Μια έξτρα βοήθεια σε όσους συνεργάζονται μαζί μας και είναι δωρεάν.

  Αφορά τους ήδη πελάτες του ΟΥΜ.

  Δεν είναι υπηρεσία. Είναι περισσότερο μια βοήθεια που προσφέρουμε. Είναι μέσα στις εργασίες που κάνουμε και δίνεται ΔΩΡΕΑΝ σε όσους έχουν ήδη φάκελο στον ΟΥΜ.

  Αν είναι φοιτητής μπορεί, αρκεί να έχει τα χαρτιά που χρειάζονται.

  Μπορεί κάποιος να προχωρήσει τη διαδικασία, ακόμα και αν παραμείνει για λιγότερο από 90 ημέρες.

  Φυσικά, αρκεί να κάνουμε τη διαδικασία που χρειάζεται και να φτιάξουμε τα χαρτιά σας.

  Η ομάδα μας μελετάει το φάκελο σας και προχωράει ανάλογα τις γνώσεις που έχετε, τη δυνατότητα αλλά και τι ευκαιρία υπάρχει στην ειδικότητα και την αγορά εργασίας ανά πόλη/ χώρα.

  Η διαδικασία είναι απλή. Σημαντικό είναι να ελέγξουμε και να οργανώσουμε το φάκελο σας, έτσι ώστε όλα να είναι σωστά.

  Υπάρχει πρόβλημα με τα χαρτιά σας;
  Ρωτήστε τον ΟΥΜ πώς να το λύσετε:

  Μάθετε πώς θα αποκτήσετε
  Άδεια Διαμονής

  Μάθετε πώς θα αποκτήσετε
  Άδεια Διαμονής

  Δικαιούστε Ελληνική Ταυτότητα;
  Αποκτήστε την τώρα!

  Παιδί γεννημένο στην Ελλάδα?
  Μάθε πως θα βγάλεις Ιθαγένεια.

  ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ

  Θέλω έκπτωση 30% στις μεταφράσεις

  Keni problem me dokumentet tuaja?
  Pyetni OYM se si ta zgjidhë:

  Perfitoni Shtetesi greke
  Mëso se si për të marrë shtetësinë greke

  اگر آپ کے کاغزات میں کوئ مسلہ ہے یہاں پھر آپ کوپہلی دفہ
  کاغزات بنوانیں ہیں او ۔و۔م۔ سے راپط کریہں

  مفت اپ ڈیٹ!
  رہائشی اجازت نامہ حاصل کرنے کے لئے کس طرح معلومات حاصل کریں:

  هل لديك الحق في الحصول على الهوية اليونانية!
  ؟احصل علها الان

  ولدالطفلفياليونان؟
  تعلمكيفيةالحصولعلىالجنسية.

  هل توجد أية مشكلة في أوراقك؟
  إسألوا مُنظمة دعم المُهاجرين كيف تحلونها:

  გააქვთ პრობლემა თქვენს საბუთებთან დაკავშირებით?
  მოგვმართეთ OYM-ი გასცემს პასუხს ყველა თქვენს შეკითხვას

  [formidable id=8]

  უფასო ინფორმაცია!
  გაიგეთ თუ როგორ მიიღოთ საბერძნეთის მოქალაქეობა:

  [formidable id=7]

  Узнайте, как получить вид на жительство!


  Scroll to Top