Mirë se vini në familjen e OYM!

[vc_row bg_type=”bg_color” seperator_enable=”seperator_enable_value” seperator_type=”xlarge_triangle_seperator” seperator_position=”bottom_seperator” seperator_svg_height=”80″ seperator_shape_background=”#e2e2e2″ el_id=”heading-row1″ bg_color_value=”#229397″ css=”.vc_custom_1537882327825{padding-bottom: 70px !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”Mirë se vini në familjen e OYM!” font_container=”tag:h1|font_size:38|text_align:center|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1537882661875{margin-top: -25px !important;border-top-width: -25px !important;background-color: #e2e2e2 !important;}”][vc_column][vc_separator color=”black” el_width=”70″ css_animation=”slideInRight”][vc_custom_heading text=”Njerëz nga e gjithë bota bëjnë letrat e tyre këtu!” font_container=”tag:h2|font_size:32|text_align:center|color:%23000000″ use_theme_fonts=”yes” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1538657534870{padding-top: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;}”][vc_separator color=”black” el_width=”70″ css_animation=”slideInLeft”][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row”][vc_column][vc_empty_space][vc_row_inner content_placement=”top”][vc_column_inner width=”1/2″ css=”.vc_custom_1537945728418{padding-right: 5% !important;padding-left: 5% !important;}” offset=”vc_hidden-lg vc_hidden-md vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][vc_custom_heading text=”Γνωρίστε μας μέσα από τα μάτια κάποιων φίλων μας!” font_container=”tag:h2|font_size:28|text_align:center|color:%23333333″ use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1537944662038{margin-bottom: 45px !important;padding-top: 20px !important;padding-right: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;padding-left: 20px !important;}” el_class=”arrow_box”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″ css=”.vc_custom_1537945742670{padding-right: 5% !important;padding-left: 5% !important;}” offset=”vc_hidden-lg vc_hidden-md vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][vc_custom_heading text=”Υπάρχει πρόβλημα με τα χαρτιά σας;
Ρωτήστε τον ΟΥΜ πώς να το λύσετε:” font_container=”tag:h2|font_size:28|text_align:center|color:%23333333″ use_theme_fonts=”yes” el_class=”arrow_box2″ css=”.vc_custom_1537944635868{margin-bottom: 45px !important;padding-top: 20px !important;padding-right: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;padding-left: 20px !important;}”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1537946238603{padding-right: 10% !important;padding-left: 10% !important;}”][vc_column_text]

Nga njioni brenda na sytet e shoket tane!

[/vc_column_text][vc_raw_html css=”.vc_custom_1537948247900{margin-top: -5px !important;border-top-width: -5px !important;}”]JTNDZGl2JTIwY2xhc3MlM0QlMjJjb250YWluZXItdmlkZW8lMjBpZnJhbWUtdmlkZW8lMjIlM0UlM0NpZnJhbWUlMjBzcmMlM0QlMjJodHRwcyUzQSUyRiUyRnd3dy55b3V0dWJlLmNvbSUyRmVtYmVkJTJGekNQMFRsbEtVOVUlM0ZyZWwlM0QwJTI2YXV0b3BsYXklM0QxJTNCY29udHJvbHMlM0QwJTI2YW1wJTNCc2hvd2luZm8lM0QwJTIyJTIwZnJhbWVib3JkZXIlM0QlMjIwJTIyJTIwYWxsb3dmdWxsc2NyZWVuJTIwaWQlM0QlMjJhdXRvcGxheS12aWRlbyUyMiUyMGNsYXNzJTNEJTIydmlkZW8lMjIlM0UlM0MlMkZpZnJhbWUlM0UlM0MlMkZkaXYlM0U=[/vc_raw_html][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1537946504349{padding-right: 10% !important;padding-left: 10% !important;}”][vc_column_text]

Keni problem me dokumentet tuaja?
Pyetni OYM se si ta zgjidhë:

[/vc_column_text][vc_column_text]

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” seperator_enable=”seperator_enable_value” seperator_type=”xlarge_triangle_seperator” seperator_position=”bottom_seperator” seperator_svg_height=”80″ seperator_shape_background=”#f2f2f2″ css=”.vc_custom_1537943053072{padding-bottom: 60px !important;}” bg_color_value=”#229397″][vc_column][vc_separator color=”white” el_width=”70″ css_animation=”slideInRight”][vc_custom_heading text=”Në OYM ju do të bëni atë që dëshironi” font_container=”tag:h2|font_size:29|text_align:center|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1538661759122{padding-top: -50px !important;padding-bottom: -50px !important;}”][vc_separator color=”white” el_width=”70″ css_animation=”slideInLeft”][/vc_column][/vc_row][vc_row gap=”30″ css=”.vc_custom_1537943097766{margin-top: -25px !important;border-top-width: -25px !important;background-color: #f2f2f2 !important;}”][vc_column width=”1/6″ css=”.vc_custom_1537883025366{padding-right: 5% !important;padding-left: 5% !important;border-radius: 5px !important;}”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_single_image image=”27614″ alignment=”center”][vc_custom_heading text=”- Merrni letrën që dëshironi (leje qëndrimi, azil, shtetësi, etj.) Për:” font_container=”tag:h2|font_size:26|text_align:center|color:%23333333″ google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal” css=”.vc_custom_1538661819726{padding-bottom: 20px !important;}”][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1538665594600{background-color: #f2f2f2 !important;}”][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1538665739667{margin-top: -45px !important;border-top-width: -45px !important;}”][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” seperator_enable=”seperator_enable_value” seperator_type=”xlarge_triangle_seperator” seperator_position=”bottom_seperator” seperator_svg_height=”80″ css=”.vc_custom_1537942032384{padding-bottom: 60px !important;}” bg_color_value=”#229397″][vc_column][vc_separator color=”white” el_width=”80″ css_animation=”slideInRight”][vc_custom_heading text=”Ne gjejmë zgjidhje për mijëra njerëz që jetojnë në Greqi” font_container=”tag:h2|font_size:33|text_align:center|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes” css_animation=”fadeInUp” css=”.vc_custom_1538661955332{padding-top: -50px !important;padding-bottom: -50px !important;}”][vc_separator color=”white” el_width=”80″ css_animation=”slideInLeft”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/12″][/vc_column][vc_column width=”5/6″ css=”.vc_custom_1537942109793{padding-right: 5% !important;padding-left: 5% !important;}”][indeed-my-testimonials-vc group=”vriskoyme-lyseis-alvanika” limit=”10″ max_num_desc=”450″ read_more=”0″ show=”image,quote” theme=”theme_4″ disable_hover=”0″ align_center=”0″ columns=”1″ slider_set=”1″ items_per_slide=”1″ slide_speed=”4000″ slide_pagination_speed=”500″ slide_opt=”nav_button,autoplay,stop_hover,responsive,autoheight,loop” pagination_theme=”pag-theme2″ animation_in=”none” animation_out=”none” filter_set=”0″ filter_testimonials=”vriskoyme-lyseis” filter_select_t=”small_text” filter_align=”left” layout_mode=”masonry” page_inside=”0″ inside_template=”IMTST_PAGE_TEMPLATE” tmst_custom_href=”0″][/vc_column][vc_column width=”1/12″][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” css=”.vc_custom_1537942283365{padding-bottom: 60px !important;background-color: #e2e2e2 !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”Çfarëdo problemi, ne gjejmë zgjidhjen për ju gjithashtu” font_container=”tag:h2|font_size:33|text_align:center|color:%230a0a0a” use_theme_fonts=”yes”][vc_btn title=”Dua një zgjidhje nga OYM” style=”custom” custom_background=”#229397″ custom_text=”#ffffff” size=”lg” align=”center” css=”.vc_custom_1600856557326{margin-top: 15px !important;}” link=”url:%23popmake-31972″][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement=”middle” css_animation=”none”][vc_column el_class=”tile” css=”.vc_custom_1537884175352{padding-right: 10% !important;padding-left: 10% !important;}”][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text css_animation=”fadeInUp”]

  Ne zgjedhim së bashku mënyrën më të mirë!

  Ne shjerim letren e duhur për ju. Në OYM ju e dini me siguri sa kohë do të dalë dhe sa do të kushtojë,nga takimi i parë. Neve mbledhim të gjitha të dhënat e nevojshme, ne bëjmë zarfin për rastin tuaj. Departamenti ynë ligjor e studion atë dhe në bazë te te dhënave ajo gjen zgjidhje ideale për ju.
  [ninja-popup ID=25074][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”none”][vc_column el_class=”tile” css=”.vc_custom_1537884248182{padding-right: 10% !important;padding-left: 10% !important;}”][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text css_animation=”fadeInUp”]

  Lini pengesat mbi ne

  Ne OYM kemi 25 vjet përvojë në mbështetjen ligjore të migrantëve në Greqi. Tani kemi 32 avokatë dhe 17 këshilltarë mbështetës dhe ekipi ynë rritet çdo ditë. Për ne, çdo rast është unik, por me kaq shumë vite përvojë, nuk ka letër ose problem i cili nuk e ka parë ekipin tonë.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column el_class=”tile” css=”.vc_custom_1537884258999{padding-right: 10% !important;padding-left: 10% !important;}”][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text css_animation=”fadeInUp”]

  Ju na gjeni çdo moment

  Zyrat tona jane Andreas Sygrou Avenue nr. 262, janë të hapura për të gjithë çdo ditë nga ora 09.30 deri në 17.30. Përveç kësaj ju mund të na gjeni në Facebook Facebook, ne  Viber, me e-mail dhe sigurisht në telefon! Ju mund të gjeni konsulentin tuaj personal gjithmonë dhe kudo![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column el_class=”tile” css=”.vc_custom_1537884494080{padding-right: 10% !important;padding-left: 10% !important;}”][mpc_carousel_testimonial loop=”true” auto_slide=”true” delay=”1000″ rows=”1″ cols=”1″ gap=”0″ start_at=”1″ min_height=”0″ mpc_navigation__preset=”default”][mpc_testimonial layout=”style_3″ thumbnail=”28467″]

  Veneti Marina

  [/mpc_testimonial][mpc_testimonial layout=”style_3″ thumbnail=”28468″]

  Nasiopoulou Aggeliki

  [/mpc_testimonial][mpc_testimonial layout=”style_3″ thumbnail=”28475″]

  Kalariti kasiani

  [/mpc_testimonial][mpc_testimonial layout=”style_3″ thumbnail=”28473″]

  Stogianidi Elnta

  [/mpc_testimonial][/mpc_carousel_testimonial][vc_column_text css_animation=”fadeInUp”]

  Ketu keni njeriu tuaj.

  Në OYM, çdo klient ka këshilltarin e tij të ndihmës. Keshilteri jone ju informacion sa ekipi i avokatëve tanë është duke lëvizur rastin tuaj. Këshilltari juaj gjithashtu merret me të gjitha çështjet praktike që mund të lindin. Ju mundeni të telefononi për çdo gjë që ju nevojitet.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column el_class=”tile” css=”.vc_custom_1537884404980{padding-right: 10% !important;padding-left: 10% !important;}”][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text css_animation=”fadeInUp”]

  Ne flasim të njëjtën gjuhë me ju

  Kemi konsulentë mbështetës të cilët flasin gjuhën gjeorgjiane, pakistaneze, shqipe dhe shumë gjuhë të tjera! komunikim të shkëlqyer dhe i qartë me ju është e rëndësishme për ne![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column el_class=”tile” css=”.vc_custom_1537884432276{padding-right: 10% !important;padding-left: 10% !important;}”][vc_column_text css_animation=”none”][/vc_column_text][vc_column_text css_animation=”fadeInUp”]

  Ju garantojmë paratë tuaja

  Na intereson përmes OYM te gijeni ate qe doni. Ne studiojmë dokumentet tuaja dhe pastaj bëjmë për ju zarfin me letrat që u nevojiten. Ne jemi aq të sigurt për atë që do t’ju themi se në qoftë se nuk ndodh ne ju kthehemi leket. Mbështetja nga një konsulent personal është dhe do të jetë pa pagesë![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1537883309687{background-color: #e2e2e2 !important;}”][vc_column width=”2/3″][vc_custom_heading text=”Zgjidhja do gjendet nëse flisni me ne!” font_container=”tag:h2|font_size:25|text_align:center|color:%230a0a0a” use_theme_fonts=”yes” css_animation=”slideInLeft” css=”.vc_custom_1538720431788{margin-top: -10px !important;border-top-width: -10px !important;}”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_btn title=”Dua një zgjidhje nga OYM” style=”custom” custom_background=”#229397″ custom_text=”#f3f3f3″ size=”lg” align=”center” link=”url:%23popmake-31972″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1537883344116{padding-right: 10% !important;padding-left: 10% !important;}”][vc_column_text css=”.vc_custom_1538720722879{padding-top: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;}”]

  Ekipi i Këshilltarëve të Mbështetjes

  [/vc_column_text][ultimate_carousel slide_to_scroll=”single” slides_on_desk=”1″ slides_on_tabs=”1″ slides_on_mob=”1″ speed=”800″ autoplay=”off” arrows=”off” dots=”off”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text]

  Veneti Marina

  «Shumicen e rasteve emigrantet nuk jane ne dijeni plotesisht te te drejtave te tyre.Suprizohen dhe ato kur se bashku shikojme cfare mund te arrijme.»

  [ninja-popup ID=24023]Kontaktoni me mua[/ninja-popup]

  [/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text]

  Nasiopulu Ageliki

  «Trishtihem me faktin kur flas me njerez te cileve iu kane marre lek pa u realizuar qellimi dhe pa iu bere pune reale.Me gezon fakti qe une mund te korrigjoj kete.»

  [ninja-popup ID=24023]Kontaktoni me mua[/ninja-popup]

  [/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text]

  Stogiannidi Elda

  «Kur deshiron me te vertete te ndihmosh nje njeri dhe nga kjo buron nje bashkepunim I mire, atehere gjendet menyra per te realizuar.»

  [ninja-popup ID=24023]Kontaktoni me mua[/ninja-popup]

  [/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/ultimate_carousel][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1537883475769{margin-top: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;background-color: #229397 !important;}”][vc_column width=”1/3″ offset=”vc_hidden-lg vc_hidden-md vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][stat_counter icon=”Defaults-user” icon_size=”32″ icon_color=”#ffffff” counter_title=”Klientë të lumtur” counter_value=”17128″ counter_sep=”.” speed=”3″ counter_color_txt=”#ffffff”][/vc_column][vc_column width=”1/3″ offset=”vc_hidden-lg vc_hidden-md vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][stat_counter icon=”Defaults-file-text-o” icon_size=”32″ icon_color=”#ffffff” counter_title=”Hipoteza” counter_value=”18152″ counter_sep=”.” speed=”3″ counter_color_txt=”#ffffff”][/vc_column][vc_column width=”1/3″ offset=”vc_hidden-lg vc_hidden-md vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][stat_counter icon=”Defaults-group users” icon_size=”32″ icon_color=”#ffffff” counter_title=”Shërbimi në të gjithë Greqinë” counter_value=”100″ counter_sep=”” counter_decimal=”” counter_suffix=”%” speed=”3″ counter_color_txt=”#ffffff” suf_pref_font_color=”#ffffff”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/12″][/vc_column][vc_column width=”5/6″][vc_custom_heading text=”Zyrat tona” font_container=”tag:h2|text_align:center|color:%230a0a0a” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/12″][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1537884092394{padding-right: 5% !important;padding-left: 5% !important;}”][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

  Kontakt

  L. Siggrou 262, Kalithea, Athine, C. P. 17672
  Tel:  211 0121395 / Fax:218 2189933
  E-mail: info@oym.gr
  Web: oym.gr

   

   [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”25047″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

  [ninja-popup ID=27739]
  [button href=”#ninja-popup-27739″]test[/button]

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

  Πρόσφατα Άρθρα

  Υπάρχει πρόβλημα με τα χαρτιά σας;
  Ρωτήστε τον ΟΥΜ πώς να το λύσετε:

  Μάθετε πώς θα αποκτήσετε
  Άδεια Διαμονής

  Μάθετε πώς θα αποκτήσετε
  Άδεια Διαμονής

  Δικαιούστε Ελληνική Ταυτότητα;
  Αποκτήστε την τώρα!

  Παιδί γεννημένο στην Ελλάδα?
  Μάθε πως θα βγάλεις Ιθαγένεια.

  ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ

  Θέλω έκπτωση 30% στις μεταφράσεις

  Keni problem me dokumentet tuaja?
  Pyetni OYM se si ta zgjidhë:

  Perfitoni Shtetesi greke
  Mëso se si për të marrë shtetësinë greke

  اگر آپ کے کاغزات میں کوئ مسلہ ہے یہاں پھر آپ کوپہلی دفہ
  کاغزات بنوانیں ہیں او ۔و۔م۔ سے راپط کریہں

  مفت اپ ڈیٹ!
  رہائشی اجازت نامہ حاصل کرنے کے لئے کس طرح معلومات حاصل کریں:

  هل لديك الحق في الحصول على الهوية اليونانية!
  ؟احصل علها الان

  ولدالطفلفياليونان؟
  تعلمكيفيةالحصولعلىالجنسية.

  هل توجد أية مشكلة في أوراقك؟
  إسألوا مُنظمة دعم المُهاجرين كيف تحلونها:

  გააქვთ პრობლემა თქვენს საბუთებთან დაკავშირებით?
  მოგვმართეთ OYM-ი გასცემს პასუხს ყველა თქვენს შეკითხვას

  [formidable id=8]

  უფასო ინფორმაცია!
  გაიგეთ თუ როგორ მიიღოთ საბერძნეთის მოქალაქეობა:

  [formidable id=7]

  Узнайте, как получить вид на жительство!