fbpx

ZGJIDHJE OYM

ZGJIDHJE OYM

Njerëz nga e gjithë bota bëjnë letrat e tyre këtu!

Keni problem me dokumentet tuaja?

Pyetni OYM se si ta zgjidhë  Në OYM ju do të bëni atë që dëshironi!

  Ne gjejmë zgjidhje për mijëra njerëz që jetojnë në Greqi!

  Merrni letrën që dëshironi (leje qëndrimi, azil, shtetësi, etj.) Për:

  Ne zgjedhim së bashku mënyrën më të mirë!

  Ne zgjedhim së bashku mënyrën më të mirë!

  Ne shjerim letren e duhur për ju. Në OYM ju e dini me siguri sa kohë do të dalë dhe sa do të kushtojë,nga takimi i parë. Neve mbledhim të gjitha të dhënat e nevojshme, ne bëjmë zarfin për rastin tuaj. Departamenti ynë ligjor e studion atë dhe në bazë te te dhënave ajo gjen zgjidhje ideale për ju.

  Lini pengesat mbi ne!

  Lini pengesat mbi ne!

  Ne OYM kemi 25 vjet përvojë në mbështetjen ligjore të migrantëve në Greqi. Tani kemi 32 avokatë dhe 17 këshilltarë mbështetës dhe ekipi ynë rritet çdo ditë. Për ne, çdo rast është unik, por me kaq shumë vite përvojë, nuk ka letër ose problem i cili nuk e ka parë ekipin tonë.

  Ju na gjeni çdo moment

  Ju na gjeni çdo moment

  Zyrat tona jane Andreas Sygrou Avenue nr. 262, janë të hapura për të gjithë çdo ditë nga ora 09.30 deri në 17.30. Përveç kësaj ju mund të na gjeni në Facebook, në Viber, në Telegram, në e-mail dhe sigurisht në telefon! Ju mund të gjeni konsulentin tuaj personal gjithmonë dhe kudo!

  Ne flasim të njëjtën gjuhë me ju

  Ne flasim të njëjtën gjuhë me ju

  Kemi konsulentë mbështetës të cilët flasin gjuhën gjeorgjiane, pakistaneze, shqipe dhe shumë gjuhë të tjera! komunikim të shkëlqyer dhe i qartë me ju është e rëndësishme për ne!

  Ju garantojmë paratë tuaja!

  Ju garantojmë paratë tuaja!

  Na intereson përmes OYM te gijeni ate qe doni. Ne studiojmë dokumentet tuaja dhe pastaj bëjmë për ju zarfin me letrat që u nevojiten. Ne jemi aq të sigurt për atë që do t’ju themi se në qoftë se nuk ndodh ne ju kthehemi leket. Mbështetja nga një konsulent personal është dhe do të jetë pa pagesë!
  Zgjidhja do gjendet nëse flisni me ne!

  Buzëqeshjet tuaja janë shpërblimi ynë!

  Ekipi i Këshilltarëve të Mbështetjes

  Ageliki Nasiopulu

  «Trishtihem me faktin kur flas me njerez te cileve iu kane marre lek pa u realizuar qellimi dhe pa iu bere pune reale.Me gezon fakti qe une mund te korrigjoj kete.»

  Marilena Santek

  «Kur deshiron me te vertete te ndihmosh nje njeri dhe nga kjo buron nje bashkepunim I mire, atehere gjendet menyra per te realizuar.»

  Οι δικές σας ιστορίες!

  Υπάρχει πρόβλημα με τα χαρτιά σας;
  Ρωτήστε τον ΟΥΜ πώς να το λύσετε:

  Μάθετε πώς θα αποκτήσετε
  Άδεια Διαμονής

  Μάθετε πώς θα αποκτήσετε
  Άδεια Διαμονής

  Δικαιούστε Ελληνική Ταυτότητα;
  Αποκτήστε την τώρα!

  Παιδί γεννημένο στην Ελλάδα?
  Μάθε πως θα βγάλεις Ιθαγένεια.

  ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ

  Θέλω έκπτωση 30% στις μεταφράσεις

  Keni problem me dokumentet tuaja?
  Pyetni OYM se si ta zgjidhë:

  Perfitoni Shtetesi greke
  Mëso se si për të marrë shtetësinë greke

  اگر آپ کے کاغزات میں کوئ مسلہ ہے یہاں پھر آپ کوپہلی دفہ
  کاغزات بنوانیں ہیں او ۔و۔م۔ سے راپط کریہں

  مفت اپ ڈیٹ!
  رہائشی اجازت نامہ حاصل کرنے کے لئے کس طرح معلومات حاصل کریں:

  هل لديك الحق في الحصول على الهوية اليونانية!
  ؟احصل علها الان

  ولدالطفلفياليونان؟
  تعلمكيفيةالحصولعلىالجنسية.

  هل توجد أية مشكلة في أوراقك؟
  إسألوا مُنظمة دعم المُهاجرين كيف تحلونها:

  გააქვთ პრობლემა თქვენს საბუთებთან დაკავშირებით?
  მოგვმართეთ OYM-ი გასცემს პასუხს ყველა თქვენს შეკითხვას

  [formidable id=8]

  უფასო ინფორმაცია!
  გაიგეთ თუ როგორ მიიღოთ საბერძნეთის მოქალაქეობა:

  [formidable id=7]

  Узнайте, как получить вид на жительство!


  Scroll to Top