fbpx

Profili

Organizate e Mbeshtetjes te Emigrantit (OYM) eshte organi kryesor qe ofron sherbime keshillimi per emigrantet ne Greqi.

Kjo organizate u formua nga organizatore me experience te madhe ne cdo fushe qe ka te beje me emigrantet ne Greqi.

Jemi ne qender te vemendje perdite per t’iu dhene ne menyre direkte dhe besueshem pergjigje ne pyetjet tuaja.

Kujdesemi per t’iu dhene pergjigje per gjithcka qe dime dhe nuk japim premtime per ceshte te cilat skane zgjidhje.

Planifikojme gjate takimit tone fillestar per hapat e perbashketa qe do te ndiqen.

Mbajme fjalen per gjithcka qe biseduam me ju.

Besojme se « nje nejri I cili ndodhet kilometra larg nga atdheu I tij, ka nevoje dhe cdo te drejte per nje sherbim te sinqerte dhe te ndershem ».

Konsulentet tane mbeshtetes jane ne dispozicionin tuaj cdo moment.Per te diskutuar problet tuaja. Per t’iu sygjeruar sgjidhje. Te gjejme se bashku zgjidhje ne problemet tuaja dhe te zbatohen.

Sherbimet tona kryesore jane:

  • Leje qendrimi
  • Nenshetesia
  • Azil politik
  • Seminare per Intervisten e Natyralizimit
  • Sigurazioni per shenddetin dhe per Lejen e qendrimit
  • Perkthime te dokumentacionit te duhur me legalizimin e posacem per perdorim ligjor.

Per sherbimin tuaj sa me te mire perdorim te gjitha mjetet e teknologjise se re.
Keni mundesine te kontaktoni me ne nepermjet viber tek numri +306943934705, nepermjet skype ne +306970915683, und te dergoni mesazh ne www.facebook.com/oym.gr/ ose ne kontaktoni tek numri 211 1883711.

0
Klientë të lumtur
0
Hipoteza
0
%
Shërbimi në të gjithë Greqinë

Ekipi i Këshilltarëve të Mbështetjes

Zyrat tona

Kontakt

L. Siggrou 262, Kalithea, Athine, C. P. 17672
Tel:  211 0121395 / Fax:218 2189933
Web: oym.gr

 

 


[button href=”#ninja-popup=27739″]test[/button]

Υπάρχει πρόβλημα με τα χαρτιά σας;
Ρωτήστε τον ΟΥΜ πώς να το λύσετε:

Μάθετε πώς θα αποκτήσετε
Άδεια Διαμονής

Μάθετε πώς θα αποκτήσετε
Άδεια Διαμονής

Δικαιούστε Ελληνική Ταυτότητα;
Αποκτήστε την τώρα!

Παιδί γεννημένο στην Ελλάδα?
Μάθε πως θα βγάλεις Ιθαγένεια.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ

Θέλω έκπτωση 30% στις μεταφράσεις

Keni problem me dokumentet tuaja?
Pyetni OYM se si ta zgjidhë:

Perfitoni Shtetesi greke
Mëso se si për të marrë shtetësinë greke

اگر آپ کے کاغزات میں کوئ مسلہ ہے یہاں پھر آپ کوپہلی دفہ
کاغزات بنوانیں ہیں او ۔و۔م۔ سے راپط کریہں

مفت اپ ڈیٹ!
رہائشی اجازت نامہ حاصل کرنے کے لئے کس طرح معلومات حاصل کریں:

هل لديك الحق في الحصول على الهوية اليونانية!
؟احصل علها الان

ولدالطفلفياليونان؟
تعلمكيفيةالحصولعلىالجنسية.

هل توجد أية مشكلة في أوراقك؟
إسألوا مُنظمة دعم المُهاجرين كيف تحلونها:

გააქვთ პრობლემა თქვენს საბუთებთან დაკავშირებით?
მოგვმართეთ OYM-ი გასცემს პასუხს ყველა თქვენს შეკითხვას

[formidable id=8]

უფასო ინფორმაცია!
გაიგეთ თუ როგორ მიიღოთ საბერძნეთის მოქალაქეობა:

[formidable id=7]

Узнайте, как получить вид на жительство!


Scroll to Top

Keni problem me dokumentet tuaja?
Pyetni OYM se si ta zgjidhë: