Profili OYM

[vc_row bg_type=”bg_color” seperator_enable=”seperator_enable_value” seperator_type=”xlarge_triangle_seperator” seperator_position=”bottom_seperator” seperator_svg_height=”80″ seperator_shape_background=”#e2e2e2″ css=”.vc_custom_1538396062906{padding-bottom: 60px !important;}” bg_color_value=”#229397″][vc_column][vc_separator color=”white” el_width=”50″ css_animation=”slideInRight”][vc_custom_heading text=”Profili” font_container=”tag:h1|font_size:32|text_align:center|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes” css_animation=”fadeInUp”][vc_separator color=”white” el_width=”50″ css_animation=”slideInLeft”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1538396212136{padding-right: 10% !important;padding-left: 10% !important;background-color: #e2e2e2 !important;}”][vc_column][vc_column_text]

Organizate e Mbeshtetjes te Emigrantit (OYM) eshte organi kryesor qe ofron sherbime keshillimi per emigrantet ne Greqi.

Kjo organizate u formua nga organizatore me experience te madhe ne cdo fushe qe ka te beje me emigrantet ne Greqi.

Jemi ne qender te vemendje perdite per t’iu dhene ne menyre direkte dhe besueshem pergjigje ne pyetjet tuaja.

Kujdesemi per t’iu dhene pergjigje per gjithcka qe dime dhe nuk japim premtime per ceshte te cilat skane zgjidhje.

Planifikojme gjate takimit tone fillestar per hapat e perbashketa qe do te ndiqen.

Mbajme fjalen per gjithcka qe biseduam me ju.

Besojme se « nje nejri I cili ndodhet kilometra larg nga atdheu I tij, ka nevoje dhe cdo te drejte per nje sherbim te sinqerte dhe te ndershem ».

Konsulentet tane mbeshtetes jane ne dispozicionin tuaj cdo moment.Per te diskutuar problet tuaja. Per t’iu sygjeruar sgjidhje. Te gjejme se bashku zgjidhje ne problemet tuaja dhe te zbatohen.

Sherbimet tona kryesore jane:

  • Leje qendrimi
  • Nenshetesia
  • Azil politik
  • Seminare per Intervisten e Natyralizimit
  • Sigurazioni per shenddetin dhe per Lejen e qendrimit
  • Perkthime te dokumentacionit te duhur me legalizimin e posacem per perdorim ligjor.

Per sherbimin tuaj sa me te mire perdorim te gjitha mjetet e teknologjise se re.
Keni mundesine te kontaktoni me ne nepermjet viber tek numri +306943934705, nepermjet skype ne +306970915683, und te dergoni mesazh ne www.facebook.com/oym.gr/ ose ne kontaktoni tek numri 211 1883711.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1537883475769{margin-top: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;background-color: #229397 !important;}”][vc_column width=”1/3″ offset=”vc_hidden-lg vc_hidden-md vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][stat_counter icon=”Defaults-user” icon_size=”32″ icon_color=”#ffffff” counter_title=”Klientë të lumtur” counter_value=”17128″ counter_sep=”.” speed=”3″ counter_color_txt=”#ffffff”][/vc_column][vc_column width=”1/3″ offset=”vc_hidden-lg vc_hidden-md vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][stat_counter icon=”Defaults-file-text-o” icon_size=”32″ icon_color=”#ffffff” counter_title=”Hipoteza” counter_value=”18152″ counter_sep=”.” speed=”3″ counter_color_txt=”#ffffff”][/vc_column][vc_column width=”1/3″ offset=”vc_hidden-lg vc_hidden-md vc_hidden-sm vc_hidden-xs”][stat_counter icon=”Defaults-group users” icon_size=”32″ icon_color=”#ffffff” counter_title=”Shërbimi në të gjithë Greqinë” counter_value=”100″ counter_sep=”” counter_decimal=”” counter_suffix=”%” speed=”3″ counter_color_txt=”#ffffff” suf_pref_font_color=”#ffffff”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1537883344116{padding-right: 10% !important;padding-left: 10% !important;}”][vc_column_text css=”.vc_custom_1538720722879{padding-top: 30px !important;padding-bottom: 30px !important;}”]

Ekipi i Këshilltarëve të Mbështetjes

[/vc_column_text][ultimate_carousel slide_to_scroll=”single” slides_on_desk=”1″ slides_on_tabs=”1″ slides_on_mob=”1″ speed=”800″ autoplay=”off” arrows=”off” dots=”off”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text]

Veneti Marina

«Shumicen e rasteve emigrantet nuk jane ne dijeni plotesisht te te drejtave te tyre.Suprizohen dhe ato kur se bashku shikojme cfare mund te arrijme.»

[ninja-popup ID=24023]Kontaktoni me mua[/ninja-popup]

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text]

Nasiopulu Ageliki

«Trishtihem me faktin kur flas me njerez te cileve iu kane marre lek pa u realizuar qellimi dhe pa iu bere pune reale.Me gezon fakti qe une mund te korrigjoj kete.»

[ninja-popup ID=24023]Kontaktoni me mua[/ninja-popup]

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_column_text]

Stogiannidi Elda

«Kur deshiron me te vertete te ndihmosh nje njeri dhe nga kjo buron nje bashkepunim I mire, atehere gjendet menyra per te realizuar.»

[ninja-popup ID=24023]Kontaktoni me mua[/ninja-popup]

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/ultimate_carousel][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” css=”.vc_custom_1539589808389{background-color: #f2f1f2 !important;}” bg_color_value=”#f2f1f2″][vc_column width=”1/12″][/vc_column][vc_column width=”5/6″][vc_custom_heading text=”Zyrat tona” font_container=”tag:h2|text_align:center|color:%230a0a0a” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/12″][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1539589657514{padding-right: 5% !important;padding-left: 5% !important;background-color: #f2f1f2 !important;}”][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Kontakt

L. Siggrou 262, Kalithea, Athine, C. P. 17672
Tel:  211 0121395 / Fax:218 2189933
Web: oym.gr

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”25047″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[ninja-popup ID=27739]
[button href=”#ninja-popup=27739″]test[/button]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Πρόσφατα Άρθρα

Υπάρχει πρόβλημα με τα χαρτιά σας;
Ρωτήστε τον ΟΥΜ πώς να το λύσετε:

Μάθετε πώς θα αποκτήσετε
Άδεια Διαμονής

Μάθετε πώς θα αποκτήσετε
Άδεια Διαμονής

Δικαιούστε Ελληνική Ταυτότητα;
Αποκτήστε την τώρα!

Παιδί γεννημένο στην Ελλάδα?
Μάθε πως θα βγάλεις Ιθαγένεια.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ

Θέλω έκπτωση 30% στις μεταφράσεις

Keni problem me dokumentet tuaja?
Pyetni OYM se si ta zgjidhë:

Perfitoni Shtetesi greke
Mëso se si për të marrë shtetësinë greke

اگر آپ کے کاغزات میں کوئ مسلہ ہے یہاں پھر آپ کوپہلی دفہ
کاغزات بنوانیں ہیں او ۔و۔م۔ سے راپط کریہں

مفت اپ ڈیٹ!
رہائشی اجازت نامہ حاصل کرنے کے لئے کس طرح معلومات حاصل کریں:

هل لديك الحق في الحصول على الهوية اليونانية!
؟احصل علها الان

ولدالطفلفياليونان؟
تعلمكيفيةالحصولعلىالجنسية.

هل توجد أية مشكلة في أوراقك؟
إسألوا مُنظمة دعم المُهاجرين كيف تحلونها:

გააქვთ პრობლემა თქვენს საბუთებთან დაკავშირებით?
მოგვმართეთ OYM-ი გასცემს პასუხს ყველა თქვენს შეკითხვას

[formidable id=8]

უფასო ინფორმაცია!
გაიგეთ თუ როგორ მიიღოთ საბერძნეთის მოქალაქეობა:

[formidable id=7]

Узнайте, как получить вид на жительство!